DevOps Engineer

Tigura sp. z o.o. dla swojego klienta – uznanego integratora rozwiązań i systemów informatycznych, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (dzielnica Mokotów)

Forma współpracy: B2B

OPIS STANOWISKA:

  • Rozwijanie nowej infrastruktury i rozwiązań;
  • Automatyzacja środowiska IT i koordynowanie projektów zewnętrznych firmy ;
  • Współpraca z programistami i testerami w procesie przygotowania oprogramowania;
  • Optymalizacja i zarządzanie wewnętrznymi procesami wdrożeniowymi.

OCZEKIWANIA:

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w administrowaniu Linuxem;
  • Znajomość takich technologii jak: Vagrant, Jenkins, Gitlab, AWS;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

MILE WIDZIANE:

  • Docker, Ansible, Chef, Rancher, Kubernetes

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji dzięki szkoleniom;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.

5880