Dla pracodawców

Miło Cię gościć na naszej stronie. Mogłeś tu trafić z dwóch powodów, właśnie pomyślałeś o tym, aby powiększyć swój zespół, albo od dawna już szukasz pracowników i doszedłeś do wniosku, że przydałoby Ci się wsparcie w rekrutacji. Śmiało sprawdź w czym możemy Ci pomóc.

Rekrutacja programistów

Rekrutacje w branży IT to jedno z największych wyzwań, dlatego nie dziwi nas Twoja wizyta, ale jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, więc nie mogłeś lepiej trafić.

Więcej →

Rekrutacja specjalistów

Szukasz specjalisty lub managera do swoich projektów, ale Twoje wysiłki nie przynoszą efektu? Sprawdź kogo możemy dla ciebie znaleźć zanim Ty skończysz przeglądać naszą stronę.

Więcej →

Rekrutacja managerów 

Jeżeli szukasz Managera, Kierownika, Dyrektora lub Prezesa do swojej firmy, sprawdź nasz pomysł na Twoją rekrutację! Nasze unikatowe metody pomogą Ci  znaleźć i wyselekcjonować najlepszego Kandydata. Brak Leadera już nigdy nie zaważy na sukcesie projektu. 


Więcej →

Rekrutacja farmaceutów

Chcesz otworzyć Aptekę, ale nie możesz znaleźć kierownika, a bez niego placówka nie może istnieć? Dobrych farmaceutów jest jak na lekarstwo, a Ty właśnie powiększasz załogę? Pozwól naszemu wyspecjalizowanemu działowi Pharma zająć się tym za Ciebie.

Więcej →

Rekrutacja zagraniczna

Zaglądnąłeś już pod każdy kamień w Polsce i nie znalazłeś odpowiedniego pracownika? Słyszałeś o pracownikach ze wschodu, ale nie wiesz od czego zacząć? Przeraża cię kwestia wiz, pozwoleń i formalności? Zaufaj specjalistom od rekrutacji transgranicznej.

Więcej →

Doradztwo

Wierzymy, że miarą sukcesu firmy jest suma sukcesów jej pracowników. Co zrobić, aby wynik dodawania w Twojej firmie był satysfakcjonujący? Skorzystaj z jednego z rozwiązań dla Twojej firmy jaki z powodzeniem realizujemy dla naszych klientów, rozwijaj się i daj możliwość rozwoju Twoim pracownikom.

Więcej →

Napisz do nas!

Chcesz poznać naszą szczegółową ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb? Szukasz rozwiązania „nie z katalogu”? NO PROBLEM. Napisz do nas, a nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przedstawią najlepszą możliwą propozycję.