Kim Jesteśmy

Agencja Headhunterska Tigura to jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży HR w Zachodniej Polsce. Od lat z powodzeniem współpracujemy z najlepszymi oferując kompleksowe usługi rekrutacji specjalistów. Działamy zarówno lokalnie jak i międzynarodowo.
Powiedz nam czego szukasz, być może już to dla Ciebie mamy!

Nasz zespół tworzą ludzie nietuzinkowi, specjaliści, konsultanci i rekruterzy - wszyscy mamy serce do rekrutacji pracowników. Może dlatego odnosimy takie sukcesy? Rekrutacja specjalistów to trudne zadanie, my dobrze to wiemy, ale zwycięstwo w nierównej walce smakuje najlepiej. Wierzymy w to, że nasz sukces zależy od Twojego, dlatego najważniejszym słowem w naszym słowniku jest partnerstwo.

Jesteśmy zlokalizowani w samym centrum zachodniej Polski, co czyni nas doskonałym łącznikiem Wschodu i Zachodu Europy. Dodatkowo tereny Środkowej i Zachodniej Polski to obszar naszych najintensywniejszych działań. Rekrutujemy we Wrocławiu, Poznaniu, Zielonej Górze, Szczecinie, Katowicach i wielu mniejszych miastach regionu. Zajrzeliśmy tu już pod każdy kamień i wchodziliśmy do każdej rzeki, dzięki temu znamy najlepszych w Twojej branży!

100% naszego czasu poświęcamy na szukanie i odkrywanie… ukrytych talentów, najlepszych specjalistów i drzemiących potencjałów. Nasze usługi to przede wszystkim rekrutacja programistów, inżynierów i managerów. Bardzo ważne z Twojego punktu widzenia będzie także to, że wszystko to robimy kompleksowo. Najpierw profesjonalnie doradzimy najlepsze rozwiązanie. Potem damy Ci to czego szukasz, czyli zrekrutujemy specjalistę idealnie pasującego do Twoich potrzeb. Po zatrudnieniu pracownika, my nadal będziemy monitorować sytuację i reagować w razie potrzeby. Możesz mieć pewność, że prowadząc rekrutacje wykorzystujemy najlepsze i najnowocześniejsze metody pozyskania pracowników, dostosowane do rodzaju stanowiska i profilu Twojej firmy. 

Jeżeli to czytasz to znaczy, że też czegoś szukasz. Uważasz, że rekrutacja pracowników to wyzwanie? Świetnie, lubimy wyzwania. Liczby mówią same za siebie!

  • 243Zadowolonych
    Klientów
  • 19781CV w bazie
  • 2357Zatrudnionych
    pracowników

Certyfikaty

Jesteśmy bezpieczną i stabilną agencją rekrutacyjną. Oferujemy usługi o najwyższym standardzie, stąd obecność certyfikatów potwierdzających nasze zaangażowanie oraz działanie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
icon box image

Certyfikat
Agencji Zatrudnienia

Certyfikat o dokonanie wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia. Numer wpisu: 11007

icon box image

Organizacja Pracodawców
Ziemi Lubuskiej

To stowarzyszenie skupiające w swoich szeregach najprężniej działające firmy z naszego regionu, mające na celu zaspokajanie wszelkich organizacyjnych, prawnych i gospodarczych potrzeb oraz oczekiwań pracodawców.