ASSESSMENT

Twój zespół to Twoja inwestycja, slogan wyświechtany? Być może, ale w dobie niedoboru doświadczonych specjalistów, aktualny jak nigdy dotąd. Co więc zrobić, żeby dobrze zainwestować swoje zasoby, które długo będą procentować? Zainwestować w Ludzi – Twój najlepszy kapitał!

Biuro doradztwa personalnego Tigura oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu wieloetapowego procesu oceny umiejętności kandydatów do pracy, w postaci wybranych testów psychologicznych, lub pełnego Assessment Center.

Czemu to coś dla Ciebie?

Oczekujesz od kandydata nie tylko wiedzy i doświadczenia? Interesują Cię jego cechy interpersonalne, motywacje czy osobowość? Chcesz mieć możliwość porównania kilku kandydatów, którzy spełniają wymagania na dane stanowisko? Rekrutujesz na stanowisko, przy którym godzinna rozmowa rekrutacyjna to za mało, aby poznać i zweryfikować umiejętności Kandydata? 

Assessment Center lub testy psychologiczne to metody właśnie dla Ciebie!

Najważniejsze korzyści:

Sprawdzenie kompetencji i cech, których ujawnienie na zwykłej rozmowie kwalifikacyjnej byłoby niemożliwe (w tym kompetencji miękkich)

Ocena wstępnie wybranego kandydata na tle konkurencji 

Mniejsze ryzyko– wybrany pracownik został przetestowany w warunkach najbardziej zbliżonych do panujących w Twojej firmie

Obniżenie współczynnika rotacji pracowników, poprzez ograniczenie zatrudniania nietrafionych kandydatów

Jeśli chcesz poznać szczegóły współpracy z nami zapraszamy do kontaktu. Zostaw nam swoje dane i powiedz nam czego szukasz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu następnych 24h. 

Kontakt


T: +48 728 442 549

E: info@tigura.pl

Szybki kontakt