Rekrutacja farmaceutów

Od jakiegoś czasu zmagasz się z rekrutacją farmaceutów, a twoje wysiłki nie przynoszą efektów? Nie masz kierownika apteki, a bez niego nie możesz jej otworzyć? Już dzisiaj możesz to zmienić!

Dobry farmaceuta to skarb, może dlatego tak trudno go znaleźć. Apteki jednak muszą istnieć, a Twój biznes się rozwijać. Jeżeli brakuje Ci kierownika, zastępcy czy magistra farmacji powiedz nam o tym, bo może już dzisiaj mamy dla Ciebie wartościowych kandydatów. Od teraz rekrutacja farmaceuty to nie jest dłużej Twój problem.

Wiemy co w rekrutacji farmaceutów liczy się najbardziej. Jednym z kryteriów jest czas. Kiedy Inspektorat Farmaceutyczny stawia wymagania, a Izba Aptekarska nie ma komu przyznać rękojmi, bo Ty jeszcze nie znalazłeś kierownika, to pojawia się problem. W krótkim czasie musisz skompletować załogę by Twoja apteka mogła legalnie istnieć. Pozwól nam ściągnąć z Twoich barków ciężar rekrutacji farmaceutów i zwiększ swoje szanse znalezienia najlepszych farmaceutów o 100%! Zaufaj specjalistom z doświadczeniem i fachową wiedzą farmaceutyczną. 

Dlaczego z nami jest lepiej i szybciej?

  • Oszczędzisz czas dzięki naszej bogatej bazie zweryfikowanych magistrów i techników farmacji, gotowych zmienić pracę, bo czas to pieniądz – czym szybciej obsadzisz wolne wakaty, tym szybciej zaczniesz na nich zarabiać
  • Nic nie ryzykujesz - zapłacisz tylko w przypadku zatrudnienia pracownika - zaufali nam najlepsi w branży!
  • Skoncentrujesz się na głównej działalności firmy, a skomplikowane procesy rekrutacji powierzysz specjalistom z zewnątrz – czyli naszemu teamowi rekruterów, z doświadczeniem w pracy dla największych sieci aptecznych w Polsce!
  • Na każdego zatrudnionego kandydata udzielamy 3 miesiące gwarancji 
  • Jesteśmy zlokalizowani w samym centrum zachodniej Polski, gdzie jest największy deficyt kadry farmaceutycznej. Znamy lokalny rynek i jego problemy, a co najważniejsze znamy ludzi z branży i wiemy jak do nich dotrzeć.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły współpracy z nami zapraszamy do kontaktu. Zostaw nam swoje dane i powiedz nam czego szukasz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu następnych 24h.

Kontakt

Ksenia Wilaszek
Key Account Manager

T: 728 442 549
E: k.wilaszek@tigura.pl

Szybki kontakt