Zachodnie Forum Gospodarcze

Zachodnie Forum Gospodarcze 2018

Już w przyszłym tygodniu od 3 do 5 października odbędzie się jedno z najbardziej interesujących wydarzeń biznesowych regionu! W Nowej Soli i Zielonej Górze, przedstawiciele świata biznesu, gospodarki oraz HR przez 3 dni podczas Zachodniego Forum Gospodarczego będą wymieniać się wiedzą, doświadczeniami i pomysłami na rozwój gospodarczy regionu. Nie mogło tam zabraknąć Tigury!

Do 28.09.2018 trwają zapisy, dla wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w tym wydarzeniu. Tigura jako jeden ze sponsorów gorąco zachęca do włączenia się w to przedsięwzięcie. Powodów do uczestnictwa widzimy co najmniej kilka:

  1. ZFG to największe forum wymiany myśli biznesowej w regionie.
  2. Merytoryczne prezentacje, ciekawe bloki tematyczne i autorytety w roli prelegentów.
  3. Okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.
  4. Okazja do zaprezentowania potencjału i oferty firmy.

Dodatkowo w tym roku formuła spotkania gospodarczego, organizowanego przez OPZL, uległa zmianie i znacznie się poszerzyła, tak że obejmuje swoim zasięgiem nie tylko województwo Lubuskie, ale cały zachód Polski, czyli również sąsiadujące z nami województwa Zachodniopomorskie i Dolnośląskie.

Na dużą uwagę zasługuje fakt, że jednym z szeroko dyskutowanych tematów będą wyzwania rynku pracy, rekrutacja pracowników, HR i EB oraz zatrudnianie millenialsów.

Jeszcze raz zachęcamy do rejestracji i spotkania się z nami podczas prezentacji biznesowych, a po więcej szczegółów zapraszamy na stronę forum – www.forum.opzl.pl.