UX/UI Designer

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – renomowanej firmy z branży e-commerce, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra,

OPIS STANOWISKA:

  • projektowanie i ulepszanie stron internetowych z zachowaniem standardów UX/UI;
  • analiza wymagań i potrzeb biznesowych klientów oraz rekomendowanie zmian w zakresie UX;
  • odpowiedzialność za dokumentację projektową;
  • testowanie i nadzór nad jakością wdrażania zaprojektowanych rozwiązań;
  • współpraca z jednostkami wewnętrznymi w zakresie udoskonalania interfejsów graficznych aplikacji.

OCZEKIWANIA:

  • min. 3-letnie doświadczenie w zakresie UX;
  • umiejętność korzystania z narzędzi statystycznych (Google Analytics);
  • umiejętność tworzenia makiet i prototypów w programach takich, jak Uxpin, Justinmind, Axure, itp.;
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w stopniu dobrym;
  • podstawowa wiedza z zakresu HTML/CSS;
  • gotowość do podejmowania podróży służbowych.

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjny system premiowy;
  • benefity pracownicze (dofinansowanie do pakietu sportowego i prywatna opieka medyczna);
  • praca w ambitnym zespole profesjonalistów;
  • zachowanie work-life balance;
  • rzeczywisty wkład w kształtowanie strategii firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@tigura.pl  z dopiskiem UX/UI Designer.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)