QA Automation Engineer (Behat)

Dla naszego partnera – firmy projektującej rozwiązania IT, poszukujemy kandydata na stanowisko:

TESTER AUTOMATYZUJĄCY (BEHAT)

Miejsce pracy: Katowice

OPIS STANOWISKA:

  • Wykonywanie i wdrażanie testów automatycznych (praca w PHP z frameworkiem Behat),
  • Tworzenie przypadków testowych przy wykorzystaniu języka Gherkin,
  • Budowa i rozwój oprogramowania dla szeroko rozumianej branży medycznej zarówno w zakresie backendu jak i frontendu aplikacji,
  • Obsługa oprogramowania w zakresie formowania prototypów funkcjonalnych i architektonicznych,
  • Wsparcie działu projektowania i analiz przy wykorzystaniu notacji Unified Modeling Language.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie wytwarzania oprogramowania w metodologii BDD przy użyciu frameworka Behat,
  • Bardzo dobra znajomość OOP PHP,
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych (przy użyciu PHPUnit oraz Mock Objects),
  • Znajomość narzędzi frontendowych HTML, CSS, JavaScript, JQuery,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej,
  • Znajomość przynajmniej jednego języka skryptowego będzie dodatkowym atutem.

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym;
  • Udział w rozwijaniu autorskiego systemu stworzonego przez firmę;
  • Pracę w firmie średniej wielkości ze świetną organizacją pracy i struktur firmy, brak korporacyjnego nastawienia;
  • Bardzo przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy (duży parking, stół do piłkarzyków, wyjścia integracyjne);
  • Premie uznaniowe i dofinansowanie do karty Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

6594