Technolog Produkcji

Dla naszego nowego Partnera – firmy z branży farmaceutycznej, poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

TECHNOLOG PRODUKCJI

Miejsce pracy: Wrocław

Wynagrodzenie: 6.000-7.000 PLN BRUTTO (z możliwością negocjacji)

OPIS STANOWISKA:

  • Zapewnienie efektywnego zarządzania procesami decyzyjnymi;
  • Planowanie i organizacja ciągłości produkcji;
  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym;
  • Przygotowywanie i monitoring poprawności dokumentacji technologicznej;
  • Opracowanie oraz wdrażanie nowych produktów.

OCZEKIWANIA:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (branża farmaceutyczna);
  • Znajomość procesów i urządzeń stosowanych w farmacji oraz produkcji suplementów diety;
  • Wiedza w zakresie wymagań i regulacji prawnych;
  • Język angielskiego na poziomie komunikatywnym;

MILE WIDZIANE:

  • Umiejętność zarządzania zespołem.

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie: 6.000-7.000 PLN brutto (z możliwością negocjacji) uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia;
  • Możliwość wynajęcia mieszkania pracowniczego na bardzo korzystnych warunkach;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pracę na samodzielnym, niezależnym stanowisku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok ogłoszenia.