Starszy konstruktor

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta, innowacyjnej firmy z branży nowych technologii, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI:

  • Opracowywanie i zarządzanie dokumentacją techniczną i projektową nowych produktów, maszyn i urządzeń;
  • Wdrażanie kreatywnych rozwiązań usprawniających jakość produktu, budowę prototypów i optymalizujących produkcyjność;
  • Konstruowanie i analiza dokumentacji wewnętrznej i tekstów technicznych także w języku angielskim;
  • Czynny udział w rozmowach nad poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań problemów;
  • Organizacyjne i merytoryczne wsparcie zespołów projektowych.

WYMAGANIA:

  • 6 lat doświadczenia na stanowisku Starszego/Głównego Konstruktora;
  • Wyksztalcenie wyższe techniczne z dziedziny mechaniki i budowy maszyn, mechatroniki, automatyki i robotyki;
  • Biegła znajomość narzędzi CAD (Autodesk Inventor);
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Znajomość wymiarowania i tolerowania geometrycznego (GD&T);
  • Znajomość języków VBA, VB.NET, iLogic;
  • Wiedza z zakresu mechaniki, montażu, sterowania maszyn, obróbki metalu, technik pomiarowych;
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego;
  • Kreatywność, elastyczność i twórczy umysł;
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w pracy projektowej;
  • Znajomość zagadnień związanych z elektroniką, elektryką (lutowanie, schematy);
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Pracę z ciekawymi projektami;
  • Pracę w innowacyjnych technologiach w nowym laboratorium;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj.