Spedytor międzynarodowy

Tigura Sp. z o.o. dla swojego partnera – firmy z branży TSL, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo łódzkie

OPIS STANOWISKA:

  • Pozyskiwanie nowych zleceń, praca na giełdach transportowych;
  • Organizowanie międzynarodowych przewozów ładunków;
  • Ustalanie warunków transportu z przewoźnikami i klientami;
  • Pozyskiwanie nowych klientów;
  • Monitorowanie swoich zleceń.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora;
  • Umiejętność negocjacji i tworzenia wycen w zakresie spedycji;
  • Szeroko rozbudowana sieć kontaktów zawodowych;
  • Komunikatywność.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym.

KLIENT OFERUJE:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjna podstawa + jasny system prowizyjny;
  • Możliwa praca w systemie home office po okresie wdrożeniowym;
  • Wyjazdy integracyjne kilka razy w roku;
  • Szeroki pakiet benefitów, w tym karta Multisport i ubezpieczenie;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.