Spedytor międzynarodowy

Tigura Sp. z o.o. dla swojego partnera – firmy z branży transportowej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • Pozyskiwanie nowych zleceń za pośrednictwem m.in. giełd transportowych;
  • Organizowanie międzynarodowych przewozów ładunków;
  • Pozyskiwanie nowych klientów;
  • Monitorowanie swoich zleceń;
  • Kontrola i rozliczanie pracy podwykonawców

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w spedycji lub handlu ładunkami;
  • Znajomość języka angielskiego (ew. niemieckiego) na poziomie min. B1 + słownictwo techniczne z zakresu spedycji
  • Znajomość założeń Międzynarodowego Listu Przewozowego;
  • Umiejętność negocjacji i tworzenia wycen w zakresie spedycji

KLIENT OFERUJE:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania;
  • Wyjazdy integracyjne
  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok ogłoszenia.