Specjalista ds. bezpieczeństwa IT – SIEM

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – firmy dostarczającej rozwiązania w zakresie sieci i bezpieczeństwa IT, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa / Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • Wsparcie działu technicznego w zakresie zadań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa teleinformatycznego;
  • Pomoc w realizacji projektów informatycznych związanych z rozwiązaniami typu SIEM;
  • Wsparcie projektów dotyczących sieci i bezpieczeństwa IT;
  • Współpraca z zespołami wdrożeniowymi.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie przy kilku wdrożeniach rozwiązań typu SIEM, najchętniej – przy wdrożeniu IBM QRadar;
  • Dobra znajomość routingu w sieciach LAN/WAN, protokołu TCP/IP oraz usług sieciowych;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca odczytywanie dokumentacji technicznej;
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B.

MILE WIDZIANE:

  • Wiedza poparta zdobytymi certyfikatami, odbytymi szkoleniami;
  • Znajomość środowisk wirtualnych (Vmware);
  • Umiejętność konfiguracji firewalli/routerów;
  • Wiedza z zakresu innych rozwiązań security.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Dostęp do szkoleń oraz bazy wiedzy na temat najnowszych technologii;
  • Możliwość dzielenia się wiedzą oraz pracę w zespole wysokiej klasy specjalistów;
  • Narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy;
  • Prywatną opiekę medyczną – Medicover.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.