Specjalista ds Utrzymania Infrastruktury

Dla naszego partnera – stabilnej, integratorskiej firmy IT specjalizującej się w rozwijaniu rozwiązań infrastrukturalnych i softwarowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Utrzymania Infrastruktury

Miejsce pracy: Poznań

OPIS STANOWISKA:

  • Przyjmowanie zgłoszeń, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych;
  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla klientów w ramach realizowanych projektów (również w lokalizacji klienta);
  • Zarządzanie klienckimi oraz serwerowymi systemami operacyjnymi Windows;
  • Konfiguracja, administracja, monitorowanie aplikacji oraz oprogramowania systemowego;
  • Prowadzenie i dokumentowanie prac serwisowych

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w administracji serwerami Windows;
  • Znajomości działania systemów wirtualizacyjnych;
  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Microsoft;
  • Znajomość podstaw oraz produktów sieciowych (routery, firewalle, WIFI, switche);
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (min. B1);
  • Komunikatywność, otwartość oraz chęć pomagania;
  • Umiejętność samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów;
  • Prawo jazdy kat. B.

  • Udział w ciekawych, rozwijających projektach integratorskich dla różnorodnych klientów;
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami oraz sprzętem wiodących firm na rynku IT;
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Premie projektowe, uznaniowe oraz premie na koniec roku;
  • Szkolenia techniczne, prowadzone przez liderów na rynku;
  • Pakiet benefitów;
  • Wsparcie kolegów z zespołu inżynierskiego – najlepszych specjalistów technicznych w branży!

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku „Aplikuj”.