Specjalista ds. szkoleń z zakresu sieci

Dla naszego partnera – firmy, która jest dystrybutorem oprogramowania i sprzętu sieciowego, poszukujemy kandydata do działu szkoleniowego na stanowisko:

Miejsce pracy: Zdalnie

OPIS STANOWISKA:

  • Realizacja szkoleń IT dla kadry technicznej i klientów w Polsce oraz na całym świecie.
  • Opracowywanie programów i konspektów szkoleń technicznych dla specjalistów, inżynierów sieciowych;
  • Przygotowywanie zaplecza i pomocy dydaktycznych wymaganych podczas szkoleń;
  • Rozwój na podstawie najnowszych metod i narzędzi szkoleniowych;
  • Ciągłe doskonalenie kompetencji dotyczących technologii, produktów oraz narzędzi koniecznych do realizacji szkoleń.
  • Kilkudniowe wyjazdy służbowe w celach szkoleniowych na terenie całego świata, pozostałe szkolenia wykonywane online.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: sieci komputerowe, telekomunikacja;
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację również w kwestiach terminologii specjalistycznej;
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy z sieciami komputerowymi;
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi dydaktycznych oraz umiejętność obsługi narządzi do pracy zdalnej;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (częstotliwość do ustalenia);
  • Mile widziane: kurs CCNA lub odpowiednik.

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP;
  • Wynagrodzenie do 15 000 zł brutto w zależności od posiadanego doświadczenia;
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Medicover Sport, szkolenia językowe, ubezpieczenie grupowe;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

8349