Specjalista ds. Sprzedaży

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – firmy z branży stalowej – poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żary/Żagań

Opis stanowiska:

  • Sprzedaży wyrobów gotowych;
  • Obsługa klientów;
  • Pozyskiwanie nowych klientów na rynku polskim;
  • Utrzymywanie trwałych relacji handlowych z partnerami;
  • Weryfikowanie rynku;
  • Wizyty u klientów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie/wyższe;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność organizowania pracy własnej;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (3 dni pracy w delegacji, 2 dni w biurze).

Mile widzialne:

  • Doświadczenie z obszaru handlu, sprzedaży;
  • Znajomość języka obcego (niemiecki bądź angielski);
  • Doświadczenie w branży stalowej;
  • Wykształcenie techniczne;
  • Umiejętność organizowania pracy własnej.

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Samochód służbowy również na dojazdy do pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia;
  • Liczne benefity: wczasy pod gruszą, bony na święta itp.
  • Pracę jednozmianową (8-16);
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w firmie kameralnej, dbającej o pracowników;

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok ogłoszenia.