Specjalista ds. marketingu handlowego

Dla naszego partnera, znanego producenta i dystrybutora wyrobów z tworzyw sztucznych szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszalin lub 100% zdalnie + podróże służbowe

OPIS STANOWISKA:

  • Ocena polskiego produktu na rynku pod kątem produkcji firmy w obszarze materiałów POS;
  • Analiza konkurencji i trendów rynkowych;
  • Proponowanie i wdrożenie nowych rozwiązań marketingowo-sprzedażowych;
  • Asystowanie przy wprowadzaniu nowych produktów na rynek (video, sesje zdjęciowe) i przy organizacji targów produktowych.

OCZEKIWANIA:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1);
  • Dobra znajomość języka niemieckiego – mile widziana;
  • Determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów;
  • Kreatywność, samodzielność, wykazywanie inicjatywy.

KLIENT OFERUJE:

  • Pracę w 100% zdalną;
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy;
  • Wyjazdy zagraniczne (Niemcy, Szwajcaria);
  • Współpracę ze świetnym zespołem w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.