Senior Node.JS Developer (Backend)

Tigura Sp. z o.o. dla swojego partnera, amerykańskiej spółki, która tworzy oprogramowanie dla przemysłu ciężkiego, poszukuje kandydata na stanowisko:

Senior Node.JS Devloper (Backend)

Miejsce pracy: full remote

OBOWIĄZKI:

  • Tworzenie nowych funkcjonalności backendowych, jak i utrzymanie aplikacji;
  • Kompleksowy rozwój i dostarczanie produktów i platform programistycznych;
  • Uczestniczenie we wszystkich procesach związanych z Agile;
  • Projektowanie architektury oprogramowania;
  • Praca oparta o metodę Kanban, continuous development;

OCZEKIWANIA:

  • Min. 5 lat doświadczenia w programowaniu backendowych rozwiązań w technologii Node.Js we frameworku Nest.Js;
  • Bardzo dobra znajomość Typescript;
  • Bardzo dobra znajomość Rest API;
  • Zaawansowana wiedza z zakresu modelowania danych z wykorzystaniem podejść matematycznych;
  • Wiedza z zakresu budowania skalowalnych aplikacji opartych na architekturze mikroserwisów;
  • Mile widziane: znajomość NATS, oraz Websockets, doświadczenie w pracy w Agile, a najlepiej w Kanban, doświadczenie w pracy z Gitlab, w tym CI/CD, znajomość wzorców architektonicznych (preferowane MVC) oraz wzorców projektowych, dobra znajomość zasad SOLID i KISS;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.

KLIENT OFERUJE:

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B;
  • Wynagrodzenie do 28 000 zł netto;
  • Pracę dla amerykańskiej spółki, która rozwija się w Polsce;
  • Realne możliwości rozwoju, ponieważ struktury firmy się rozbudowują;
  • Miesięczną pulę pieniędzy, z której to Ty decydujesz jakie chcesz benefity.
8382