Senior Java Software Engineer

Dla naszego Klienta – firmy tworzącej nowoczesne rozwiązaniu informatyczne dla przemysłu poszukujemy Kandydata na stanowisko:

SENIOR JAVA SOFTWARE ENGINEER

Miejsce pracy: Zielona Góra

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie rozwiązań informatycznych zgodnie z wymaganiami Klienta;
  • Implementowanie rozwiązań biznesowych w oparciu o technologie Java oraz JavaScript;
  • Intensywna współpraca z zespołem programistów i projektantów systemów;
  • Testowanie, analiza oraz usuwanie błędów;

OCZEKIWANIA:

  • Bardzo dobra znajomość języka Java8 oraz powiązanych frameworków (Spring, SpringBoot, Hibernate);
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie przy tworzeniu serwisów WEB-owych przy użyciu SOAP / REST;
  • Doświadczenie przy wdrażaniu testów jednostkowych np. JUnit z wykorzystaniem Mockito lub JMockit;
  • Umiejętność budowania projektu przy pomocy Maven lub Graddle;
  • Praktyczna znajomość repozytoriów kodu Git/Gerrit;
  • Znajomość wzorców projektowych;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Kreatywność, zaangażowanie oraz umiejętność analitycznego myślenia;

MILE WIDZIANE:

  • Dodatkowym atutem będzie także praktyczne doświadczenie w pracy niektórymi z wymienionych technologii: GWT, JSP, Servlets, JavaScript, ExtJS, AngularJS, Vaadin, Selenium, Spock, LoadUI, JMeter, Groovy, Docker, Elasticsearch

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia (umowa o pracę, b2b, umowa zlecenie – do wyboru);
  • Pracę w firmie posiadającej własne produkty – nie outsourcing’owej;
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport;
  • Cykliczne imprezy i wyjazdy integracyjne;
  • Lekcje języka angielskiego;
  • Pracę w zgranym zespole świetnych specjalistów;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Udział w interesujących i rozwijających projektach;
  • Pracę z najnowocześniejszymi technologiami.

Osoby zainteresowany prosimy o aplikowanie za pomocą przyciska „Aplikuj”.