Senior C# Developer

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – znanego dostawcy rozwiązań IT, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Senior C# Developer

Miejsce pracy: Szczecin

Wynagrodzenie: do 15.000 PLN brutto na umowie o pracę (do negocjacji)

Forma współpracy: umowa o pracę lub B2B

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania w branży medycznej (projekt dotyczy medycznej diagnostyki obrazowej);
  • Pisanie nowych funkcjonalności i utrzymanie istniejącego kodu;
  • Współpraca z programistami w zespole i ich mentorowanie.

Oczekiwania:

  • Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość C# i .NET/.NET Core;
  • Praktyczna znajomość usług WCF/Web, ASP.NET Web API;
  • Dobra znajomość języka angielskiego i wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • Znajomość Entity Framework, MS SQL, CI/CD, Angular JS/Angular 6, HTML5, CSS/SASS, Git lub SVN, Scrum, SAFe.

Klient oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie – do 15.000 PLN brutto na umowie o pracę (do negocjacji);
  • Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B;
  • Udział w ciekawym projekcie o zasięgu międzynarodowym;
  • Pracę przy własnym produkcie firmy (nie outsourcing);
  • Możliwości rozwoju zawodowego i pracy w zgranym zespole;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Bogaty pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, fundusz inwestycyjny i inne).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.