Robotyk

Tigura Sp. z o.o. dla swojego nowego Partnera – producenta i dostawcy automatycznych rozwiązań w procesach przemysłowych, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

ROBOTYK

Miejsce pracy: Województwo śląskie

OPIS STANOWISKA:

  • Programowanie, optymalizacja pracy robotów i linii produkcyjnych;
  • Analiza problemów dotyczących systemów zrobotyzowanych;
  • Planowanie i wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych;
  • Przygotowywanie raportów na temat parametrów robotów;
  • Udział przy wdrażaniu nowych produktów i linii produkcyjnych.

OCZEKIWANIA:

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka);
  • Umiejętność serwisowania oraz programowania robotów przemysłowych;
  • Znajomość dokumentacji technicznej;
  • Komunikatywny język angielski lub niemiecki.

MILE WIDZIANE:

  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV.

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia;
  • Pakiet relokacyjny bądź współfinansowanie dojazdów do miejsca pracy;
  • Imprezy integracyjne (np. wyjazdy na narty);
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w różnorodnych kursach;
  • Akcje promujące zdrowy tryb życia: „Jabłko dla każdego”;
  • Przyjazną atmosferę i pracę wśród specjalistów dzielących się wiedzą i doświadczeniem.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok ogłoszenia.