Senior React Developer

Tigura Sp. z o.o. dla swojego partnera, amerykańskiej spółki, która tworzy oprogramowanie dla przemysłu ciężkiego, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: full remote

OBOWIĄZKI:

  • Tworzenie nowych funkcjonalności, jak i utrzymanie aplikacji;
  • Kompleksowy rozwój i dostarczanie produktów i platform programistycznych;
  • Uczestniczenie we wszystkich procesach związanych z Agile;
  • Projektowanie architektury oprogramowania;
  • Praca oparta o metodę Kanban, continuous development;

OCZEKIWANIA:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w rozwoju front-end;
  • Minimum 3 lata pracy z frameworkiem React;
  • Doświadczenie w projektowaniu architektury front-end;
  • Mile widziane: znajomość RxJS, doświadczenie z narzędziami takimi jak Zeplin, Figma lub Invision, doświadczenie w pracy z Monorepo
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2;

KLIENT OFERUJE:

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B;
  • Wynagrodzenie do 28 000 zł netto;
  • Pracę dla amerykańskiej spółki, która rozwija się w Polsce;
  • Realne możliwości rozwoju, ponieważ struktury firmy się rozbudowują;
  • Miesięczną pulę pieniędzy, z której to Ty decydujesz jakie chcesz benefity.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

8268