QA Engineer

Dla naszego partnera – firmy świadczącej usługi dla branży morskiej, naftowej, gazowej oraz energetycznej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

QA Engineer

Miejsce pracy: 100% zdalnie

OPIS STANOWISKA:

  • Ocena wymagań użytkowników we współpracy z Product Owner i programistami;
  • Tworzenie kompleksowych i dobrze skonstruowanych planów testów oraz scenariuszy testowych;
  • Dobra organizacja pracy tj. ustalanie priorytetów, planowanie i koordynowanie działań testowych;
  • Projektowanie, opracowywanie i wykonywanie skryptów automatyzacji;
  • Rejestrowanie błędów oraz dokładne dokumentowanie i śledzenie błędów;
  • Przeprowadzanie testów regresyjnych;
  • Śledzenie wskaźników zapewniania jakości.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Min. 3 lata doświadczenia jako QA Engineer;
  • Dogłębna znajomość metodologii, narzędzi i procesów zapewniania jakości oprogramowania;
  • Solidne doświadczenie w white box i black box testing;
  • Duże doświadczenie w pracy z narzędziami do testowania automatycznego;
  • Doświadczenie w pisaniu jasnych, zwięzłych i wyczerpujących planów testów i scenariuszy testowych;
  • Mile widziana: znajomość HTML/CSS i JavaScript  oraz Miscrosoft .NET oraz znajomość Scrum;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;

KLIENT OFERUJE:

  • Pracę nad ciekawymi projektami;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • Wynagrodzenie  16 000 – 18 000 zł brutto przy UoP oraz do 28 000 zł netto przy B2B.
  • Pracę w międzynarodowej firmie, która działa w ponad 100 krajach;
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

8338