Test Automation Engineer

Tigura Sp. z o.o. dla swojego partnera – ustabilizowanego start-upu z branży gamblingowej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Oferowane wynagrodzenie: 7.000 – 9.000 PLN netto

Forma współpracy: B2B (płatne urlopy i L4)

Opis stanowiska:

  • Testowanie aplikacji;
  • Projektowanie i uruchamianie testów automatycznych;
  • Identyfikowanie, analizowanie i dokumentowanie błędów;
  • Współpraca z zespołem.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Testera Automatyzującego;
  • Znajomość frameworków do automatyzacji testów (np. Selenium, Puppeteer).
  • Dbałość o szczegóły;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie i długofalowa współpracę w międzynarodowym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Możliwość udziału w rozwoju nowoczesnego start’upu z branży gamblingowej;
  • Przyjazne środowisko i pracę w zgranym zespole;
  • Nieformalną i luźną atmosferę;
  • Firmowe lunch’e oraz zniżki w pobliskiej restauracji;
  • Nowoczesne biuro w centrum Szczecina

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku „Aplikuj”.