Python Developer

Tigura Sp. z o.o. dla swojego klienta – innowacyjnej firmy rozwijającej na własne potrzeby autorską aplikację z obszaru produktów interaktywnych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Forma współpracy: umowa o pracę lub B2B

Wynagrodzenie: do 12.000 PLN netto (na umowie B2B)

OPIS STANOWISKA:

  • Praca nad autorskim rozwiązaniem firmy;
  • Rozwijanie dużej aplikacji sterującej interaktywnym produktem firmy;
  • Tworzenie nowych funkcjonalności do aplikacji z wykorzystaniem języka Python po stronie backendu;
  • Prace w zakresie integracji rozwiązania firmy z systemami po stronie klienta;
  • Współpraca z programistami JavaScript, rozwijającymi front-end aplikacji;
  • Praca/nauka pracy z bibliotekami z obszaru analizy wizyjnej, np. open CV;
  • Możliwość dużego wpływu na projekt i zaproponowania nowych rozwiązań.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w programowaniu w języku Python – min. 2 lata;
  • Bardzo dobra znajomość języka Python po stronie back-endu;
  • Bardzo dobra znajomość Python, GIT;
  • Mile widziana podstawowa znajomość JavaScript;
  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

KLIENT OFERUJE:

  • Wynagrodzenie – do 12.000 PLN netto (na umowie B2B);
  • Elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia (umowa o pracę/B2B – do wyboru);
  • Pracę nad własnym produktem firmy;
  • Rozwój w kierunku uczenia maszynowego, analizy wizyjnej, AI;
  • Pracę w kameralnym, przyjaznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.