Python Developer

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – prężnie rozwijającej się firmy wprowadzającej innowacyjne rozwiązania dla sektora biznesowego, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Programista Python

Lokalizacja: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • Rozwijanie nowych funkcjonalności;
  • Utrzymanie i rozbudowa stworzonego systemu;
  • Wdrażanie systemu u klientów;
  • Praca w oparciu o metodykę Scrum.

WYMAGANIA:

  • Minimum rok komercyjnego doświadczenia w programowaniu w języku Python;
  • Dobra znajomość GIT oraz technologii webowych;
  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość OpenCV i sieci neuronowych.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia;
  • Możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Rozwój w kierunku uczenia maszynowego;
  • Pracę w kameralnym, przyjaznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.