Purchasing & Warehouse Manager

Dla naszego partnera – dużej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Żagań/Żary

OPIS STANOWISKA:

  • Koordynowanie i optymalizacja rozwiązań w zakresie logistyki;
  • Inicjowanie i rozwój działań z zakresu optymalizacji kosztów;
  • Zarządzanie procesem zakupowym materiałów (negocjowanie);
  • Poszukiwanie alternatywnych źródeł zakupów z uwzględnieniem rynku krajowego i zagranicznego;
  • Dbałość o dokumentację zakupową;
  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie magazynu w tym: nadzór nad właściwym zabezpieczeniem towarów w magazynie, analiza stanów magazynowych;
  • Budowanie relacji z kontrahentami, dostawcami;
  • Zarządzanie i motywowanie podległego zespołu zakupowego.

WYMAGANIA:

  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze zarządzania zespołem oraz procesem zakupowym w firmie produkcyjnej;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: logistyka, ZiP)
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (B1/B2);
  • Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją procesów tj. Lean, Six Sigma;
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych i doświadczenie w prowadzeniu negocjacji;
  • Wiedza na temat standardów procesów zakupowych w firmach produkcyjnych;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – spełnimy Twoje oczekiwania jeżeli udowodnisz, że jesteś dobrym i skutecznym kierownikiem;
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon);
  • Liczne benefity: karta Multisport, ubezpieczenie, lunch w pracy, pakiet relokacyjny;
  • Niezależność – możliwość wdrażania i realizowania własnych pomysłów w dziale zakupów.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj.