Projektant sieci elektroenergetycznych

Dla naszego partnera, firmy specjalizującej się w projektowaniu sieci elektrycznych, szukamy osoby na stanowisko:

Projektant sieci energetycznych nN / SN

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • Projektowanie sieci nN i SN na terenie Dolnego Śląska
  • Całościowa opieka nad projektem – od wyceny projektu po jego zamknięcie
  • Bliska współpraca z asystentami i zarządzanie ich pracą
  • Zarządzanie budżetem projektu
  • Udział w przetargach
  • Weryfikacja zgodności map w terenie (krótkie, 1-dniowe delegacje)

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z obszaru Elektrotechniki
  • Uprawnienia projektowe
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów i opracowywaniu dokumentacji
  • Znajomość programu AutoCAD
  • Prawo jazdy
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy

OFERUJEMY:

  • Udział w różnorodnych projektach, pozwalających zdobyć szeroką wiedzę
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna)
  • Imprezy firmowe i wyjazdy integracyjne
  • Możliwy samochód służbowy
  • Dobrą, rodzinną atmosferę
  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji