Project Manager Engineer

Tigura Sp. z o.o. dla swojego partnera firmy realizującej projekty z branży energii odnawialnej , poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • Zapewnienie ciągłej relacji z klientem,
  • Realizacja i odpowiedzialność za projekty z zakresu energii odnawialnej,
  • Wsparcie i doradztwo pod kątem technicznym w każdej fazie projektu,
  • Dbałość o budżet, czas i jakość projektów;
  • Tworzenie raportów technicznych dla klientów;
  • Spotkania z klientami i monitorowanie spraw technicznych,
  • Wsparcie dla zespołu inżynierów.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budownictwo);
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w branży energii odnawialnej;
  • Doświadczenie w pracy z klientem;
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Wysoka kultura osobista i biznesowa,
  • Umiejętność słuchania i szukania możliwych rozwiązań zgodnie z oczekiwaniami klienta,
  • Dar przekonywania i charyzma.

  • Udział w tworzeniu nowej inwestycji z branży energii odnawialnej;
  • Pracę w innowacyjnej, szybko rozwijającej się firmie z zagranicznym kapitałem;
  • Świetną atmosferę pracy z kompetentnymi i inspirującymi ludźmi;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • Premie projektowe wypłacane na koniec roku;

Osoby zainteresowany prosimy o aplikowanie za pomocą przyciska „Aplikuj” obok.