Project Manager

Dla naszego partnera, dużej firmy IT realizującej wdrożenia dla największych polskich graczy z branży bankowej, telco i nowych mediów szukamy osoby na stanowisko:

IT Project Manager

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • realizowanie projektów end-to-end dla dużych partnerów firmy z branży bankowej, telco, mediowej, utility i dla sektora publicznego
  • odpowiedzialność za realizację projektów od fazy planowania, przez realizację i monitoring, po podsumowanie implementacji
  • zarządzanie zespołem projektowym (5-20 osób)
  • dbanie o dobrą atmosferę w zespole, wzajemny szacunek i motywację pracowników
  • kontrola nad budżetem, harmonogramem, ryzykiem i jakością
  • praca na zróżnicowanych projektach, infrastrukturalnych i softwarowych, od 2-tygodniowych po roczne
  • współpraca z topowymi inżynierami od danej technologii

OCZEKIWANIA:

  • min. 5 lat doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • min. 3 lata doświadczenie w prowadzeniu projektów IT
  • dojrzałość biznesowa, powalająca na sprawne poprowadzenie rozmów zarówno ze statecznymi przedstawicielami największych banków, jak i szefami start-upów technologicznych
  • doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów od fazy planowania po wdrożenie
  • bardzo dobra znajomość metodyk prowadzenie projektów
  • certyfikat Prince2 Practitioner, PMP lub Agile
  • talent do prowadzenia zespołu i motywowania zespołu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • otwartość na zadaniowy tryb pracy

  • współpracę ze świetnym zespołem najlepszych inżynierów i analityków
  • prowadzenie projektów dla największych firm w Polsce
  • zadaniowy tryb pracy
  • umowę o pracę
  • samochód służbowy
  • premię projektową
  • stabilną pracę w dużej, odpowiedzialnej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.