Programista PLC

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – firmy dostarczającej rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej i budynkowej poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo wielkopolskie

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie aplikacji przemysłowych budowy maszyn z wykorzystaniem sterowników PLC (Siemens, Allen Bradley, Mitsubishi, Schneider),
  • Tworzenie wizualizacji procesów,
  • Wdrożenia oraz testy dostarczanych rozwiązań,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej,
  • Konfiguracja sieci przemysłowych oraz uruchamianie osprzętu (napędy elektryczne, systemy wizyjne, panele HMI,
  • Tworzenie aplikacji z wykorzystaniem robotów przemysłowych,

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Co najmniej roczne doświadczenie na samodzielnym stanowisku Programisty PLC,
  • Znajomość zagadnień związanych z automatyką przemysłową,
  • Znajomość programowania sterowników SIEMENS Step 7, Mitsubishi, Allen Bradley, Schneider oraz oprogramowania WinCC,
  • Programowanie robotów przemysłowych marki Fanuc, Kuka, Mitsubishi, Kawasaki,
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną,
  • Bardzo dobra znajomość czytania dokumentacji technicznej (elektrycznej).
  • Gotowość do wyjazdów służbowych w wymiarze 20% czasu pracy.

KLIENT OFERUJE:

  • Świetną atmosferę pracy, z kompetentnymi ludźmi,
  • Dużą różnorodność w projektach,
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w bardzo dobrych warunkach,

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok ogłoszenia.