Product Owner – KYC/AML Remote

Dla naszego partnera – międzynarodowej firmy, która tworzy system wymiany walut, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Product Owner – KYC/AML

Miejsce pracy: 100% zdalnie

OPIS STANOWISKA:

  • Współpraca z ekspertami pracującymi w dziale AML podczas budowania przyjaznych dla użytkownika rozwiązań;
  • Dogłębne zrozumienie klientów i interesariuszy, przewidywanie funkcji, których oczekują, a następnie pomoc w ich dostarczaniu;
  • Pełnienie roli pomostu pomiędzy interesariuszami, działem inżynieryjnym i UX w celu maksymalizacji wartości dostarczanej naszym klientom;
  • Identyfikowanie potrzeb klientów i możliwości biznesowych poprzez połączenie badań, zbieranie informacji zwrotnych od zespołów wielofunkcyjnych oraz analizowanie konkurencji;
  • Opracowywanie i utrzymywanie zaległości produktowych w celu zapewnienia przejrzystości projektu dla wszystkich interesariuszy i członków zespołu;
  • Proaktywne rozwiązywanie problemów: Będziesz współpracować z zespołem i interesariuszami projektu w celu rozwiązywania priorytetowych konfliktów, zależności i luk komunikacyjnych.

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 3-4 lat doświadczenia zawodowego jako Product Owner;
  • Udokumentowane doświadczenie w pracy z aplikacjami odzwierciedlającymi różne procedury AML/KYC;
  • Umiejętności komunikacyjne pozwalające na płynną współpracę z innymi członkami zespołu i interesariuszami projektu;
  • Proaktywne podejście i odpowiedzialność za siebie;
  • Umiejętność analizowania potrzeb klientów i opisywania ich w formie wymagań funkcjonalnych;
  • Otwartość na zadawanie licznych pytań mających na celu zrozumienie koncepcji analizowanego zagadnienia;
  • Umiejętność mapowania wymagań i tworzenia use case’ów i user stories wraz z odpowiednimi kryteriami akceptacji;
  • Myślenie analityczne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego – umiejętność tworzenia dokumentacji w języku angielskim oraz płynna komunikacja z międzynarodowym zespołem.

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w branży finansowej/blockchain/crypto;
  • Znajomość zagadnień związanych  z płatnościami/bankowością/handlem;
  • Znajomość zagadnień związanych z UX/UI.

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w zależności od posiadanego doświadczenia (16 000 zł – 22 000 zł);
  • Pracę zdalną i elastyczne godziny pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport;
  • Możliwość skorzystania z apartamentów firmy zlokalizowanych w różnych częściach świata;
  • Zajęcia z języka angielskiego w ramach czasu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

8309