Plant Manager

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – wiodącego producenta komponentów dla branży budowlanej, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowa Sól (woj. lubuskie)

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe zarządzanie działem produkcyjnym i logistycznym, docelowo – wszystkimi działami w Spółce;
  • Współtworzenie polityki Firmy oraz jej realizowanie;
  • Planowanie i nadzór nad realizacją celów budżetowych;
  • Monitorowanie podległych procesów;
  • Implementowanie nowoczesnych systemów zarządzania;
  • Identyfikacja obszarów do poprawy oraz efektywne wprowadzanie optymalizacji procesów
  • Rozwiązywanie zaistniałych problemów.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w firmie produkcyjnej);
  • Wykształcenie wyższe (preferowanie techniczne lub ekonomiczne);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego;
  • Zdolności analityczne – umiejętność pracy w oparciu o wskaźniki produkcyjne;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, negocjacyjne;
  • Umiejętność zarządzania ludźmi, zdolności menedżerskie.

Klient oferuje:

  • Możliwość udziału w budowie nowej organizacji;
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę;
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość realnego wpływu na  rozwój firmy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przysłania CV na adres: rekrutacja@tigura.pl, z dopiskiem Plant Manager.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).