PHP Developer

Tigura Sp. z o.o. dla swojego klienta – start’upowej firmy IT, poszukuje kandydatów na stanowisko:

PHP DEVELOPER

Miejsce pracy: Katowice

Forma współpracy: B2B (płatne urlopy i L4)

OPIS STANOWISKA:

  • Udział w tworzeniu struktur nowej firmy IT;
  • Tworzenie i rozwój aplikacji webowych/mobilnych dla zewnętrznych klientów firmy (głównie obszar social media, e-commerce);
  • Praca z wykorzystaniem PHP, Symfony, Angulara, REST API, MySQL, Git;
  • Sprawowanie stałej kontroli nad jakością kodu źródłowego;
  • Możliwość dużego wpływu na projekty i zaproponowania nowych rozwiązań;
  • Ścisła współpraca z zespołem.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Backend PHP Developera – min. 1,5 roku;
  • Znajomość Symfony;
  • Język angielski na poziomie dobrym (min. B1);
  • Mile widziana znajomość Javascript, HTML, CSS.

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;
  • Możliwość skorzystania z darmowych usług księgowych przy rozliczaniu działalności gospodarczej;
  • Udział w budowaniu się struktur nowej, innowacyjnej, zwinnej firmy IT;
  • Ogromne możliwości rozwoju wynikające z etapu wzrostu, na którym jest teraz firma;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Udział w interesujących i rozwijających projektach, w tym dla dużego klienta firmy z USA;
  • Nieformalną i luźną atmosferę, brak dress-code i komfortowe warunki pracy (konsola w biurze, wyjścia integracyjne).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.