PHP Developer

Tigura sp. z o.o. dla swojego klienta, firmy projektującej rozwiązania IT dla branży medycznej, poszukuje kandydata na stanowisko:

PHP DEVELOPER

Miejsce pracy: Katowice

Forma współpracy: umowa o pracę lub B2B

OPIS STANOWISKA:

  • Rozwijanie autorskich produktów dla klientów firmy z branży medycznej (projekty dotyczą medycznej diagnostyki obrazowej) w języku PHP;
  • Utrzymanie istniejących funkcjonalności systemów oraz projektowanie nowych modułów;
  • Udział w ciekawych projektach z obszaru odpowiedzialności społecznej, związanych z poprawą warunków opieki zdrowotnej;
  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi strukturami firmy (zespołem projektowym i jakości) i wsparcie zespołu helpdesk.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku PHP Developera – min. 2 lata;
  • Bardzo dobra znajomość PHP i zasad programowania obiektowego (zasady SOLID);
  • Dobra znajomość SQL oraz znajomość MySQL, SVN/Git;
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych.

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym;
  • Udział w rozwijaniu autorskiego systemu stworzonego przez firmę;
  • Pracę w firmie średniej wielkości ze świetną organizacją pracy i struktur firmy, brak korporacyjnego nastawienia;
  • Bardzo przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy (duży parking, stół do piłkarzyków, wyjścia integracyjne);
  • Premie uznaniowe i dofinansowanie do karty Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.