PHP Developer

Tigura Sp. z o.o. dla swojego klienta –  renomowanej firmy z branży e-commerce, poszukuje kandydatów na stanowisko:

PHP DEVELOPER

Miejsce pracy: lubuskie (możliwa praca zdalna)

Forma współpracy: umowa o pracę lub B2B

OPIS STANOWISKA:

  • Rozwój i utrzymanie autorskiego systemu (typu ERP) na wewnętrzne potrzeby firmy;
  • Tworzenie nowych modułów do systemu w “czystym” PHP;
  • Możliwość dużego wpływu na projekt i zaproponowania nowych rozwiązań,
  • Uczestnictwo w pracach nad architekturą nowej części systemu, w tym wyboru frameworka.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku PHP Developera – min. 2 lata;
  • Bardzo dobra znajomość PHP i programowania obiektowego;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1);
  • Mile widziana znajomość Symfony2, Zend,  JavaScript, JQuery, SQL i baz danych (PostgreSQL, MySQL), Azure.

  • Elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia (umowa o pracę/B2B – do wyboru);
  • Udział w rozwijaniu autorskiego systemu stworzonego przez firmę od podstaw;
  • Praca nad własnym produktem firmy, wykorzystywanym na wewnętrzne potrzeby organizacji;
  • Różnorodne benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do pakietu Multisport, eventy integracyjne, kursy językowe i kierunkowe);
  • Bardzo przyjazną atmosferę pracy i współpracę z bardzo otwartym, merytorycznym i zaangażowanym liderem.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.