PHP DEVELOPER

Tigura sp. z o.o. dla swojego klienta, firmy IT projektującej niestandardowe rozwiązania IT, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Forma współpracy: B2B

OPIS STANOWISKA:

  • Rozwijanie systemów dla zewnętrznych klientów firmy (branża e-commerce, sportowa i nieruchomości);
  • Praca z PHP, WordPressem, Laravelem i Symphony (zależnie od projektu)
  • Projektowanie i dodawanie nowych funkcjonalności;
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku PHP Developera – min. 2 lata;
  • Dobra znajomość GIT i znajomość zasad programowania obiektowego;
  • Znajomość języka angielskiego, min. B1
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B plus płatne urlopy;
  • Możliwość wyboru projektu dopasowanego do umiejętności i zainteresowań;
  • Udział w nietypowych projektach, np. tworzenie aplikacji rezerwującej mecze koszykarskie w USA
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.