PHP Back-End Developer

Dla naszego partnera – ustabilizowanego start-upu  z branży gamblingowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PHP BACK-END DEVELOPER

Miejsce pracy: Szczecin

Forma współpracy: B2B (płatne urlopy i L4)

OPIS STANOWISKA:

  • Rozwijanie autorskiej platformy gamblingowej w oparciu o język PHP (docelowo planowane jest częściowe przejcie na node.js – możliwość rozwoju w kierunku tych technologii);
  • Pisanie wydajnego, skalowalnego i łatwego w utrzymaniu kodu;
  • Analiza potrzeb biznesowych oraz dopasowywanie tworzonych funkcjonalności;
  • Wdrażanie rozwiązań informatycznych do środowisk produkcyjnych;
  • Pełna kontrola wersji oprogramowania, dynamiczne środowiska, standard Gitlab + Docker
  • Współpraca z zespołami z całego świata.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku PHP Developera – minimum 3 lata;
  • Bardzo dobra znajomość OOP PHP oraz relatywnych frameworków;
  • Znajomość MySQL;
  • Chęć rozwoju zawodowego i nauki nowych technologii;
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość narzędzi Git / Composer;
  • Znajomość środowiska Scrum;
  • Podstawy Debian/Ubuntut;
  • Znajomość frameworka Yii2.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy B2B (płatne urlopy i L4);
  • Udział w interesujących i rozwijających projektach oraz pracę przy ciekawym produkcie;
  • Podwójnie opłacane nadgodziny + dodatkowe premie za realizowane projekty;
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami (back-end – PHP 7.1 i 7.2; front-end – Node 10 i Angular 6)
  • Nieformalną i luźną atmosferę, brak dress-code;
  • Możliwość pracy w zaawansowanych technologicznie projektach;
  • Dofinansowanie do posiłków oraz nowoczesne biuro w centrum Szczecina.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.