Office Manager

Tigura Sp. z o.o. dla swojego klienta – firmy IT z branży kryptowalut, poszukuje kandydata na stanowisko:

OFFICE MANAGER

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych;
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura;
  • Zapewnienie poprawnego przepływu dokumentacji i informacji;
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą;
  • Samodzielna realizacja bieżących zadań zleconych;
  • Utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy.

OCZEKIWANIA:

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywność oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B;
  • Narzędzia niezbędne do pracy oraz benefity;
  • Możliwość poznania od wewnątrz firmy IT specjalizującej się w produktach związanych z kryptowalutami;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.