Administrator-Office Assistant

Tigura Sp. z o.o. dla swojego partnera firmy realizującej projekty z branży energii odnawialnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa administracyjna biura – zaopatrzenie w materiały biurowe, spożywcze, dbanie o ogólny wizerunek biura;
  • Zapewnienie poprawnego przepływu dokumentacji i informacji;
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą;
  • Organizacja spotkań biznesowych, wyjazdów służbowych, eventów firmowych;
  • Przygotowywanie raportów, prezentacji, korespondencji i innej dokumentacji,
  • Reprezentowanie firmy – przyjmowanie gości, klientów, dostawców;
  • Współpraca z firmami kurierskimi, ubezpieczeniowymi itp.
  • Współpraca z księgowością.

OCZEKIWANIA:

  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny);
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu Office (Word, Excel, Power Point);
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Udział w tworzeniu nowej inwestycji z branży energii odnawialnej;
  • Pracę w innowacyjnej, szybko rozwijającej się firmie z zagranicznym kapitałem;
  • Świetną atmosferę pracy z kompetentnymi i inspirującymi ludźmi;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Premie projektowe wypłacane na koniec roku;

Osoby zainteresowany prosimy o aplikowanie za pomocą przyciska „Aplikuj” obok ogłoszenia.