Node.js Developer

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – start’upowej firmy z branży kryptowalut, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: do 15.000 zł netto na fakturze  B2B

Forma współpracy: B2B (preferowane) lub umowa o pracę

OPIS STANOWISKA:

  • rozwijanie i optymalizacja serwisów wspierających platformę finansową oraz tworzenie nowych serwisów – praca nad własnym produktem firmy;
  • tworzenie i rozwój aplikacji webowych w oparciu o technologie back-endowe (Node.js);
  • współpraca z zespołem developerskim.

OCZEKIWANIA:

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość JavaScript i Node.js;
  • doświadczenie w tworzeniu oraz integracji serwisów webowych;
  • dobra znajomość SQL Server/PostgreSQL, Git.

MILE WIDZIANE:

  • znajomość języków Go lub .NET;
  • znajomość Vue.js, RabbitMQ, Redis, MongoDB, Docker.

  • atrakcyjne wynagrodzenie – do 15.000 zł netto na fakturze (na umowie B2B);
  • elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia (B2B lub umowa o pracę);
  • pracę w trybie home office raz w tygodniu;
  • wysokiej klasy sprzęt + benefity;
  • udział w interesujących i rozwijających się projektach;
  • pracę z najnowocześniejszymi technologiami.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.