Network & System Engineer

Dla naszego partnera – firmy projektującej rozwiązania IT, poszukujemy kandydata na stanowisko:

NETWORK AND SYSTEM ENGINEER

Miejsce pracy: Katowice

OPIS STANOWISKA:

  • Rozwój systemów informatycznych w środowisku Linux;
  • Udział w projektach wdrożeniowych związanych z sieciami, serwerami oraz wirtualizacją;
  • Obsługa aplikacji serwerowych oraz systemów operacyjnych Microsoft;
  • Opieka nad środowiskiem serwerowym i sieciowym wybranych klientów firmy;
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej;

OCZEKIWANIA:

  • Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Linux (Debian);
  • Znajomość zagadnień sieciowych: protokół TCP/IP, routing, vpn, firewall;
  • Mile widziane: znajomość systemów oraz aplikacji serwerowych Microsoft oraz ogólna wiedza dot. systemów backupu, zagadnień wirtualizacyjnych oraz baz danych;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej;

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • Pracę z najlepszymi w branży inżynierami;
  • Udział w różnorodnych oraz ciekawych projektach dla klientów firmy;
  • Pracę w firmie średniej wielkości ze świetną organizacją pracy i struktur firmy, brak korporacyjnego nastawienia;
  • Bardzo przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy;
  • Premie uznaniowe i dofinansowanie do karty Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.