Senior .NET Developer

Dla naszego partnera – międzynarodowego dostawcy rozwiązań IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji webowej w środowisku .NET dla sektora publicznego oraz dla branży medycznej;
  • Pełnienie kluczowej roli w projektowaniu nowych rozwiązań oraz  migracji  istniejących;
  • Możliwość uczestniczenia oraz wpływu na każdy z poszczególnych etapów tworzenia oprogramowania  (koncepcja, projektowanie UX, architektura, software development, testowanie oraz utrzymanie);
  • Ścisła współpraca z zespołem developerskim, QA i analitykiem biznesowym.

OCZEKIWANIA:

  • Min. 5-letnie doświadczenie komercyjne z platformą .NET;
  • Znajomość nowoczesnych wzorców projektowych oraz architektury zorientowanej na usługi;
  • Bardzo dobra znajomość .NET / .NET Core platform i C#;
  • Praktyczna znajomość rozwiązań front-endowych (Angular 6, Angular JS);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. na poziomie B2);
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych.

  • Pracę z nowoczesnymi technologiami nad autorskim, innowacyjnym produktem;
  • Możliwość uczestniczenia we wszystkich aspektach rozwoju produktu: tworzenie koncepcji, projektowanie graficzne, architektura, projektowanie oprogramowania, testowanie i konserwacja.
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz dużo szkoleń, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych;
  • Pracę w kilkuosobowym zespole w metodologii Scrum;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę;
  • Dofinansowanie szkoleń oraz kursów językowych;
  • Bogaty pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie zdrowotne, fundusz inwestycyjny i inne);
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Możliwość sporadycznej pracy z domu;
  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Szczecina (powyżej 100 km).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.