Narzędziowiec

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – silnie inwestującej w rozwój nowego działu firmy z branży automotive, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Narzędziowiec ds. form wtryskowych

Miejsce pracy: woj. lubuskie

OPIS STANOWISKA:

  • stała opieka nad formami wtryskowymi – przeglądy prewencyjne, konserwacja, przygotowanie do produkcji
  • bieżące naprawy, przeglądy i usuwanie usterek form
  • analiza i diagnoza problemów, proponowanie i wdrażanie rozwiązań
  • dbanie o narzędzia i bieżący monitoring pojawiających się problemów
  • praca z narzędziami ręcznymi z zakresu ślusarstwa, tokarstwa itp. (gwintowniki, pilniki, osełki) i ich konserwacja
  • praca z dokumentacją techniczną pod kątem budowy form; regeneracja, usprawnianie, modyfikacja

OCZEKIWANIA:

  • umiejętności techniczne i doświadczenie w pracy z narzędziami i maszynami, najlepiej maszynami wtryskowymi
  • praktyczna znajomość narzędzi takich jak tokarka, frezarka, szlifierka
  • mile widziane doświadczenie zawodowe min. w zakresie naprawy form wtryskowych
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w posługiwaniu się dokumentacją techniczną
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • niezbędne w codziennej pracy będą uprawnienia spawalnicze, elektryczne i na suwnicę

KLIENT OFERUJE:

  • udział w tworzeniu nowo powstające działu
  • świetną atmosferę pracy, z kompetentnymi i inspirującymi ludźmi
  • pracę w nowym parku maszynowym
  • podnoszenie kwalifikacji w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.