Młodszy Kierownik Projektu/Kontraktu

Dla naszego partnera, firmy realizującej projekty w branży energii odnawialnej szukamy osoby na stanowisko:

MŁODSZY KIEROWNIK PROJEKTU/KONTRAKTU

Miejsce pracy: Warszawa + okazjonalne podróże służbowe

OPIS STANOWISKA:

  • Wsparcie Project Managera przy realizacji projektów z obszaru energii odnawialnej na wszystkich ich etapach;
  • Raportowanie do Project Managera odnośnie bieżącego statusu realizacji projektu;
  • Monitorowanie harmonogramu oraz budżetu projektowego;
  • Prowadzenie prezentacji projektów dla partnerów firmy;
  • Kontakt z instytucjami publicznymi, podwykonawcami, dostawcami, klientami.

OCZEKIWANIA:

  • Min. roczne doświadczenie w zarządzaniu projektami (znajomość branży odnawialnych źródeł energii będzie dużym atutem);
  • Znajomość metodologii prowadzenia projektów;
  • Świetne umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym;
  • Certyfikaty PMI, PRINCE – jako duży atut.

  • Rozwój zawodowy przy ciekawych projektach z obszaru energii odnawialnej;
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę;
  • Premie projektowe;
  • Współpracę ze świetnym zespołem najlepszych inżynierów i w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.