Mechanik Utrzymania Ruchu

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Mechanik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Zielona Góra

OBOWIĄZKI:

  • Analiza przyczyn wystąpienia i usuwanie awarii maszyn;
  • Regularna konserwacja maszyn i realizowanie przeglądów prewencyjnych;
  • Techniczne wsparcie procesu produkcji;
  • Wsparcie przy rozbudowie zakładu i aktywny udział przy uruchomieniu nowych linii montażowych;
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej eksploatacji maszyn;
  • Optymalizacja przebiegu produkcji.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. zawodowe mechaniczne;
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki i hydrauliki;
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub języka angielski;
  • Samodzielność;
  • Sumienność.

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Praca z najnowszymi technologiami z branży Automotive;
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj.