Lider Działu Sprzedaży i Marketingu

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – firmy produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu, poszukuje Kandydata na stanowisko:

LIDERA DZIAŁU SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Miejsce pracy: Zielona Góra

OPIS STANOWISKA:

  • Aktywne wsparcie Działu Sprzedaży w codziennych działaniach, mających na celu zwiększenie efektywności działu;
  • Realizacja zadań i celów związanych z marketingiem i sprzedażą;
  • Dbałość o ciągłość relacji z kluczowymi klientami;
  • Prowadzenie negocjacji z klientami;
  • Kontrolowanie realizacji zadań i planów sprzedaży;
  • Motywowanie i budowanie zespołu.

OCZEKIWANIA:

  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku managerskim w firmie, sprzedającej własne produkty;
  • Umiejętności organizacji pracy zespołu i osiągania zamierzonych efektów;
  • Wysoko rozwinięte zdolności przywódcze;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2);
  • Umiejętność planowania, prezentacji, komunikacji;
  • Zdolność motywowania i dbania o zespół;
  • Determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów;
  • Otwartość i szybkie przystosowanie się do zmian;
  • Kreatywność, samodzielność, wykazywanie inicjatywy.

MILE WIDZIANE:

  •  Wiedza z zakresu marketingu internetowego.

  •  Atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • Możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku kierowniczym;
  • Narzędzia do pracy: laptop, telefon komórkowy oraz samochód służbowy;
  • Udział w szkoleniach i ciekawych projektach;
  • Pracę w dynamicznym zespole nastawionym na efekt i wysoką jakość.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.