Land Scout / Specjalista ds. Zabezpieczenia inwestycji

Tigura Sp. z o.o. dla swojego partnera – firmy realizującej projekty z branży energii odnawialnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Gliwice, Rzeszów, Tarnów

OPIS STANOWISKA:

  • Wyszukiwanie obszarów pod inwestycje projektowe – praca w terenie;
  • Kontakt z jednostkami samorządowymi;
  • Wsparcie w procesie finalizowania umów z właścicielami gruntów;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z podmiotami zaangażowanymi w inwestycję;
  • Tworzenie raportów z przebiegu projektów;

OCZEKIWANIA:

  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny;
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Znajomość pakietu Microsoft Office;
  • Łatwość poruszania się po portalach z branży geodezyjnej, Google Earth;
  • Gotowość do pracy pod presją czasu;

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość z zakresu procedur przebiegu projektów związanych z energią odnawialną;
  • Doświadczenie w kontakcie z jednostkami terytorialnymi odnośnie procedur budowlanych

KLIENT OFERUJE:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B;
  • Realny system premiowy;
  • Ciekawą pracę w terenie oraz w systemie home office lub w biurze;
  • Możliwość samodzielnego planowania pracy i wdrażania kreatywnych rozwiązań;
  • Pracę w innowacyjnej, szybko rozwijającej się firmie z zagranicznym kapitałem;
  • Czynny udział w tworzeniu nowej inwestycji z branży energii odnawialnych;
  • Szkolenia i kompetentny zespół specjalistów gotowy do dzielenia się wiedzą wewnątrz firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok ogłoszenia.