Księgowa/y

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy z branży chemicznej, poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

Księgowej/go

Miejsce pracy: Ruda Śląska

OPIS STANOWISKA:

  • Odpowiedzialność za cały obszar dotyczący majątku trwałego;
  • Sporządzenie deklaracji VAT i kontrola zgodności w szczególności zakresu transakcji UE;
  • Kompletowanie dokumentacji cen transferowych;
  • Kontakt z innymi podmiotami z grupy w zakresie transakcji IC
  • Wybraną sprawozdawczość GUS.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie co najmniej dwuletnie na stanowisku księgowej/go;
  • Wykształcenie wyższe (rachunkowość, finanse i pokrewne);
  • Bardzo dobra znajomość obszaru majątek trwały;
  • Dobra znajomość obszaru VAT;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel;

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość zakresu cen transferowych;
  • Znajomość programu Navison;

  • Jasny system premiowy zależny od wyników przedsiębiorstwa;
  • Doskonalenie języka angielskiego (cotygodniowe zajęcia z lektorem);
  • Szkolenia z zakresu księgowości;
  • Pakiet medyczny Lux Med (wersja rodzinna – rozszerzona);
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość rozwoju, zbierania doświadczenia w prowadzeniu księgowości w firmie z zagranicznym kapitałem;
  • Inne benefity np. bonusy z okazji świąt itp.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.