Konstruktor – Elektronik

Tigura Sp. z o.o. dla swojego partnera – firmy z branży medycznej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konstruktor – elektronik

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • Projektowanie nowych maszyn i układów elektronicznych;
  • Uczestniczenie we wdrożeniach i ulepszanie urządzeń;
  • Tworzenie schematów elektrycznych i płytek obwodu drukowanego;
  • Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej;
  • Instruktaż nowych pracowników i ścisła współpraca z Konstruktorem Mechanikiem;

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku konstruktora (minimum 2 lata);
  • Znajomość z zakresu projektowania układów elektronicznych i mikrokontrolerów z rodziny AVR;
  • Znajomość oprogramowania ALTIUM,
  • Umiejętność programowania w języku C,
  • Znajomość wymagań dotyczących kompatybilności elektromagnetycznej i bezpieczeństwa urządzeń elektronicznych;
  • Odpowiedzialność i terminowość;
  • Gotowość do pracy pod presją czasu;

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • Realny system premiowy (premie kwartalne);
  • Samochód służbowy;
  • Możliwość pracy w ok. 10% w systemie home office;
  • Samodzielne planowanie pracy i wdrażanie swoich rozwiązań;
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok ogłoszenia.