Kierownik Projektu/Kontraktu

Dla naszego partnera, firmy realizującej projekty w branży energii odnawialnej szukamy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK PROJEKTU/KONTRAKTU

Miejsce pracy: Warszawa + podróże służbowe

OPIS STANOWISKA:

  • Realizacja projektów z zakresu energii odnawialnej od fazy planowania, przez realizację i monitoring, po podsumowanie implementacji;
  • Ustalenie i kontrolowanie harmonogramu, budżetu oraz dokumentacji projektowej;
  • Negocjacje umów z podwykonawcami oraz kontrolowanie realizacji postępów projektu w podległych realizacjach;
  • Zarządzanie zespołem Kierowników Budowy instalacji z obszaru energii odnawialnej;
  • Współpraca z instytucjami publicznymi, podwykonawcami, operatorami sieci, inżynierami technologii odnawialnych źródeł energii.

OCZEKIWANIA:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami z obszaru odnawialnych źródeł energii;
  • Doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów od fazy planowania po implementację;
  • Uprawnienia budowlane – mile widziane;
  • Talent do zarządzania zespołem i świetne umiejętności organizacyjne;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Prowadzenie innowacyjnych projektów z branży energetyczno-budowlanej;
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę B2B;
  • Premie projektowe;
  • Współpracę ze świetnym zespołem najlepszych inżynierów i w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.